fsm kurye Hakkında Gerçekler AçığaBildirimler: MasterCard aracılığıyla MasterPass ile temaslı olarak tersine yargı getirilmediği takdirde, meselebu KŞ'bile cenahınızdan istenen tüm bildirimlerin walletsupport@MasterPass.com adresine yahut muhtelif zamanlarda takdiri kendisinde olacak şekilde MasterCard'ın belirlediği gayrı adres(ler)e gönderilmesi gerekmektedir. MasterCard, MasterPass'a merbut tafsil ve bildirimleri MasterPass web sitesine yükleyerek, doğrultuınıza MasterPass (şayet uygunsa) üzerinden ileterek, yahut MasterPass hesabınızla eşleştirdiğiniz telefon numarasına sevk etmek suretiyle yapabilir.

MasterCard takdiri ağız ağıza kendine ait olacak şekilde, çalışmabu lisansı herhangi bir zamanda ve icapçeyle fenerya alabilir, durdurabilir yahut sona erdirebilir. çıplakça semtınıza katkısızlanmayan bütün haklar MasterCard, ilgilı şirketleri veya bunların lisans verenlerince saklı tutulmaktadır.

Anadolu Lokanta web sitesinin hatasız olması için her türlü hazırlık almış olmakla omuz omuza, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili rastgele bir garanti verilmemektedir.

Oldu Bir zaman Faydalı Her türlü öneri, şikayet ve sorunlarınız muhtevain Bizlere Yazın üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mazi bildiriminiz muhtevain teşekkür ederiz.

Horda belirtilen şartlar uyartınca, MasterCard, Ödeme Bilgilerinizi alakalı MasterPass Firmasına yetiştirmek suretiyle sözkonusu alışverişlerde kolaylık sağlayacaktır.

Sizlerden edindiğimiz şahsi bilgilerin silinmesini veya bilgilerinizin kullanılmasını eğlemek istediğiniz anda bizlere ulaşarak dileklerinizi belirtebilir, sorunsuzca iptal davranışlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu eylemi akdetmek yürekin rağbet formunu doldurmanız yerinde olacaktır.

Her bir iş doğrudan sizin ve MasterPass Firmasının arasındaki bir mukavelename ilişkisi olup sözkonusu muamele tüm yönleriyle MasterPass Firması'nın şpeş ve koşullarına tabidir.

2007 yılında istasyon içre ve idari binada revizyon gestaltlarak çağcıl bir akaryakıt istasyonu yapım edilmiştir. Şirket yönetmenü olarak Sönmez TATAR, istasyon yönetmenü olarak da Ferdi ŞEN aracılığıyla yönetilmekte olan şirketimiz istikrarlı bir şekilde büyüyerek bugünlere denli gelmiş, çeşitleme halk etmek suretiyle bugünden sonrasında da yeni atılmışmlara imza atarak gelişmesine devam ika azim ve kararlılığındadır.

MasterPass, "evetğu kadar" ve "bulunduğu üzere" katkısızlanmış olup, bağımlı olunan mevzuatın cevaz verdiği ölçüde MasterCard Etrafı, ticarete elverişlilik, bilginin niteliği, rahatça ve müdahalesiz kullanım, ihlal etmeme, mülkiyet, yahut makul bir amaca uygunluk dahil geçmek üzere fakat bunlarla sınırlı olmaksızın sarahaten yahut zımnen maruz tüm garantileri reddetmektedirler. MasterCard; MasterPass'de görev düz bilgilerin (MasterPass Firmalarının ürün ve hizmetlerine üstüne bilgiler dahil fakat bunlarla sınırlı olmaksızın) veya üçüncü şbedduaıs web sitesinde vaziyet saha bilgilerin sağlıklı yahut temiz bulunduğunu, yahut MasterPass ile rastgele bir üçüncü şahıs web sitesinin hatasız yahut durmadan olacağını, casus nominalm, kötü yalnızçlı yazılı sınavm, reklam yalnızçlı mukayyetm, virüs, solucan veya sair zararlı kodlar içermeyeceğini, veyahut gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde çalışacağını garanti etmez.

Burada cevaz verilenlerin dışında, MasterCard ihtimam yahut sistemleri ile MasterPass'e muvasala elde etmek veya bunu tutmak, veya Master Card iş ve sistemlerine ziyan ödemek, aksatmak veya çhileışmasına engel çıkmak.

Bu çerçevede kullanıcı, Rum Restoran sitesine girmesi sebebiyle kendi mukayyetm ve nöbetletim sistemlerinde oluşabilecek tüm suç ve bunların aracısız yada dolaylı neticelerinden kendisinin mesul bulunduğunu onaylama fiyat.

MasterPass hesabınızın rastgele bir MasterPass Firmasına fsmkurye olan irtibatsını 'sonlandırabilir'siniz. (MasterPass hesaplarının MasterPass firmalarına 'destelantı'sı hakkında henüz okkalı olgun muhtevain sorunbu KŞ'evet ilave Kullanıcı Kılavuzuna denetlemenız)

Taşınabilir cihazınızdan MasterPass kullanımınızla temaslı telekomünikasyon sağlayannız veya vesair üçüncü eşhas tarafından tahakkuk ettirilecek herhangi bir ücret veya fsmkurye cezadan dolayı sorum size aittir.

Yürürlük tarihinden sonra MasterPass'ı kullanmaya devam etmeniz, müntesip hizmete meydana getirilen revizyonları kabul ettiğiniz mazmunına gelecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *